INDOOR CHALLENGE SHIELD



Winners
1973-74 Paddington
1974-75 Atherley
1975-76 Temple
1976-77 Cambridge Park
1977-78 Cyphers
1978-79 Whiteknights
1979-80 Harpenden
1980-81 Croydon
1981-82 Barking
1982-83 Cyphers
1983-84 Cyphers
1984-85 Century
1985-86 Tye Green
1986-87 City of Ely
1987-88 Cambridge Park
1988-89 City of Ely
1989-90 Cambridge Park
1990-91 Slade
1991-92 Cyphers
1992-93 CambridgePark
1993-94 Preston
1994-95 Barking
1995-96 Foxhill
1996-97 Cambridge Park
1997-98 Atherley
1998-99 Atherley
1999-00 Croydon
2000-01 Croydon
2001-02 Wey Valley
2002-03 Falcon
2003-04 Egham
2004-05 Barking
2005-06 Egham
2006-07 Whiteknights
2007-08 Banister Park
2008-09 Egham
2009-10 Desborough
2010-11 Wey Valley
2011-12 Barking & District
2012-13 Desborough
2013-14 Barking & District
2014-15 Victory
 Runners-up
1973-74 Atherley
1974-75 Falcon
1975-76 Falcon
1976-77 Cambridge Chesterton
1977-78 Desborough
1978-79 City of Ely
1979-80 Isis
1980-81 Falcon
1981-82 Whiteknights
1982-83 Isis
1983-84 Preston
1984-85 Falcon
1985-86 Cambridge Park
1986-87 Longmeadow
1987-88 Preston
1988-89 Isis
1989-90 Whiteknights
1990-91 Desborough
1991-92 Herts
1992-93 Desborough
1993-94 Foxhill
1994-95 Whiteknights
1995-96 Croydon
1996-97 Lawson Park
1997-98 Cambridge Park
1998-99 Cambridge Park
1999-00 Barking
2000-01 Lawson Park
2001-02 Tye Green
2002-03 Egham
2003-04 Tye Green
2004-05 Atherley
2005-06 Chesterton
2006-07 Egham
2007-08 Whiteknights
2008-09 Barking
2009-10 Ilford
2010-11 Falcon
2011-12 Banister Park
2012-13 Barking & District
2013-14 Egham
2014-15 Bounds Green
INDOOR FOURS CHAMPIONSHIP

 
Winners
1989-90 Cyphers
1990-91 Falcon
1991-92 Picketts Lock
1992-93 Egham
1993-94 Cambridge Park
1994-95 Tye Green
1995-96 Tilbury Community
1996-97 Herts Angel (Tonbridge)
1997-98 Camberley
1998-99 Essex County
1999-00 St.Neots & District
2000-01 Oxford & District
2001-02 Eastbourne
2002-03 Royal Tunbridge Wells
2003-04 St.Neots & District
2004-05 Watford
2005-06 Falcon
2006-07 Foxhill
2007-08 Huntingdon
2008-09 Tye Green
2009-10 Sevenoaks
2010-11 Hounslow
2011-12 Egham
2012-13 Essex County
2013-14 Essex County ‘A’
2014-15 Essex County ‘A’
 Runners-up
1989-90 Towerlands
1990-91 Croydon
1991-92 Stoke Mandeville
1992-93 Falcon
1993-94 Croydon
1994-95 Victory
1995-96 St.Neots & District
1996-97 Angel (Tonbridge)
1997-98 St.Neots & District
1998-99 Cambridge Park
1999-00 Egerton Park
2000-01 Cambridge Park
2001-02 Huntingdon & Godmanchester
2002-03 Stonyhill
2003-04 Eastbourne
2004-05 Hounslow
2005-06 Victory
2006-07 Atherley
2007-08 Wey Valley
2008-09 Riverain
2009-10 Falcon
2010-11 Falcon
2011-12 Tilbury Community
2012-13 Horsham & District
2013-14 Herga ‘A’
2014-15 Cyphers